::: در حال بارگیری لطفا صبر کنید :::

نام کاربري :
پسورد :
يا عضويت | رمز عبور را فراموش کردم

صفحه قبل 1 صفحه بعد
vinaclinic

شناسه یاهو:
تعداد اخطار: 0
تشکر کرده: 0
نکات ناب روانشناسی

1. وقتی نمیدونی در مغز او چه میگذره شما به اون آدم نزدیک نیستی. یعنی شما باید اون فرآیند ذهنی ایشون رو بشناسی. درست مثل اینکه شما به کسی بگی بریم سینما، برخی از اوقات شما اگه بدونی در ذهن او چه گذشته که به شما گفت باشه، شما اصلا یک آن دیگه اونجا نمیمونی، و درست برخی از اوقات وقتی که بدونی در مغز اوچه گذشته، فکر میکنید چه مرد خوبی ست یا چقدر خواستنی و دوست داشتنیه. یا چقدر منو دوست داره یا چقدر من اونو دوست دارم. همین قدر که شما اون پروسه‌ی ذهنیش رو بدونید و شمایی که در این سطح و ردیف هستید قراره این ذهنیت همدیگرو بشناسید و این فقط وقتی ممکنه که اون بتونه حسش رو و احساسش رو ابراز کنه. یعنی همینجوری بدون هیچ کنترلی و پروایی اینو بریزه بیرون.

2. کاری رو که نمیخوایید تموم‌ کنید، نمیتونید تموم کنید، نباید تموم کنید، لطفا شروع نکنید. چون بعدا گیر میافتید، چون بعدا حتما هزینه داره، حتما آسیب داره. درست مثل اینکه وقتی شما یه مرد یا زنی رو دیدید، همین قدر که فهمیدید زن یا شوهر داره میگید خداحافظ. ولی اگر شما استدلالای گوناگون بیاری بگی نه کاری نمیخواییم بکنیم، میخواییم با هم آشنا بشیم، برام جالبه میخوام ببینم چه خبره. بعدم گفته بریم بیرون خوب میریم. من که هدفی ندارم اون که زن داره... . ولی سه ماه بعد چی عزیز؟ بعد تازه این نظر شما بود نظر او چی؟ بعد تازه او میتونه به گونه ای موضوعارو برای شما مطرح کنه که شما هم اگر یه حالت نجات دهنده دارید فکر میکنید که اصلا به نجات اون آقا یا خانم اومدید که همسرشو طلاق بده و با شما ازدواج کنه. بنابراین یه چیزی میشه عجیب و غریب که شما در مراحل اولیه اصلا یک آنم بهش فکر نمیکردید.

مشاوره پیش از ازدواج در تهران

3. اصول ها رعایت بشه ما باهاش راحتیم. من همیشه وقتی که به زندگیا نگاه میکنم میبینم از صدتا ازدواجی که بهم خورده ۹۸تاش اصولو زیر پا گذاشتن و دلشونو به جزئیات خوش کردن. و روزی که اون اصول زیر پا گذاشته میشه متاسفانه جوابها مشخصه برای اینکه جهان قاعده و قانون داره. روابط انسانی هم قاعده و قانون داره. انسان خارج از اون نیست. درسته یه ضریب آزادی داره و ضمنا یه تفاوتی داره برای اینکه آینده رو در گذشته به عنوان علت میتونه وارد صحنه کنه. شما وقتی یه آبی گرم میشه و بخار میشه این گرم شده، بخار شده. ولی در روابط انسانی اون بخار زمینه ای فراهم میکنه و شما فکر کنید من نمیخوام آبو گرم کنم. (اگه نمیخوای آبو گرم کنی پس چرا داره بخار میکنه؟)

1400/9/6
نقل قول تشکر حذف تشکر گزارش
صفحه قبل 1 صفحه بعد

تازه سازي پاسخ ها
پرش :
صفحه اصلی | انجمن | ورود | عضویت | خوراک | نقشه | تماس با ما | طراح

این قالب توسط سایت روزیکس طراحی شده است و هر گونه پاک کردن لینک طراح پیگرد قانونی دارد !